Ziyaretçiler
 33 Bugün
 247 Bu Hafta
 703 Bu Ay
 703 Bu Yıl
 703 Tümü
878 Çevrim içi
 
Markalar
 
Kampanyalı
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Ürün İade Şartlarımız.

Ürün İade Şartlarımız.


- Alıcı kendisine ulaşan ürün veya hizmetin eksik hasarlı ya da işlev dışı olduğunu düşünüyorsa en geç 7 gün içerisinde satıcıya başvurmalıdır.
- Alıcının hasarlı, eksik ya da ayıplı ürünü iade etmeyi talep etmesi halinde kendisine ulaşan ürünü eksiksiz ve tam olarak  geri vermesi gerekmektedir.
- İadesi yapılan tüm ürünlerin  eksiksiz olarak  teslimi zorunludur.
- Ürün iadesi yapılabilmesi için ürün adına düzenlenen faturanın da iadesi zorunludur, Fatura iadesi olmadan ürünün iades kabul edilemez.
- Şirket adına kesilen faturalarda ürün iadesi ile birlikte "iade faturası" tanzim edilerek ürünle birlikte teslim edilmesi zorunludur.
- Ürün iadeleri teslim tarihini takip eden 7 gün içinde yapılır.
- Ürün iadesi için, iade nedenini içeren bir dilekçe, ürün faturası (ya da iade faturası) ve eksiksiz ve kullanılmamış halde iadesi gerekmektedir, bu belgelerden herhangi birinin eksik olması durumunda iade kabul edilmez.
- İade edilecek ürünün üzerinde herhangi bir işlem, kullanma ya da tamirat gördüğüne dair işaret bulunmaması gerekmektedir, Aksi takdirde ürünün iadesi kabul edilmez.
- Tamirat ya da başka amaçlarla açılan, parçaları sökülen, teknik müdahale gören ürünlerin iadesi kabul edilmez.
- Tekrar satılabilirlik değerini kaybeden, bir başka müşteriye satılamayacak kadar  yıpranan ürünlerin iades kabul edilmez.
- İade edilen ürünler depo ve teknik servis şeflerimiz tarafından kontrol edilmekte, iade koşullarını yerine getirmeyen ürünlerin iadesi reddedilmektedir.
- Ürün iadeniz onaylandığı takdirde havale ile yapılan ödemeler 7 iş günü, kredi kartı ile yapılan ödemeler 33  iş günü içerisinde geri ödenir. Ürün bedellerinin iadesinde ortaya çıkabilecek banka havale masrafları ürün bedeli içinden mahsup edilir.
Not: Kredi kartı ile yapılan ödemelerin geri iadesinde bankafan kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. İade aynı gün hesaplara yansımayabilmektedir. Bankada yaşanabilecek gecikmelerden Renault Çıkmacısı sorumlu tutlamaz